Інгредієнти:
- пшеничне борошно — 1/2 склянки
- кисломолочний сир — 700 г
- сметана — 150 г
- цукор — 1 склянка
- молоко — 1/3 склянки
- яйця — 5 шт.
- рослинна олія без запаху — 1/2 склянки
- ванільний цукор — за смаком
- сіль — дрібка
Для змащування:
- сметана — 50 г
- цукор — 2 ст. л.
Для верху:
- фрукти та/або ягоди — свіжі чи консервовані
- сироп — 2 склянки
- желатин — 2 ст. л.
- вода — 1 склянка
Приготування:
Кисломолочний сир перебити блендером разом зі сметаною, приблизно 100 г. Має вийти гладка маса без крупинок.
Яйця розділити на білки та жовтки. Білки збити в піну з половиною склянки цукру.
До збитих білків послідовно додати борошно, жовтки та рослинну олію. Частину цієї маси вилити у форму з високими бортиками.
До решти маси додати підготовлений сир, дрібку солі, ще половину склянки цукру, молоко та ванільний цукор. Перемішати міксером до однорідності.
Обережно вилити сирну масу у форму поверх першого шару. Перший шар під час випікання підніметься по краях.
Випікати у розігрітій духовці 40–60 хвилин при температурі 180–200°C. У процесі торт підніметься і набуде рум’яного відтінку.
Дістати чизкейк з духовки, змастити сметаною, змішаною з цукром. Поставити назад у вимкнену духовку, що поступово остигає.
На охолоджений торт викласти фрукти та/або ягоди. Залити желе, приготованим із сиропу та розчиненого желатину: 2 ст. л. желатину замочити у 1 склянці води, потім з’єднати з 2 склянками сиропу.
Поставити торт у холодильник до повного застигання желе.
Смачного!

Просто песня!!!
ВідповістиВидалити