Ніжне домашнє печиво з яблуками на сметані. Воно виходить м’яким, ароматним і трохи схожим на маленькі яблучні булочки.
Інгредієнти:
Вершкове масло, розм’якшене — 55 г
Яйце — 1 шт.
Цукор — 1 склянка
Борошно — 1,5 склянки
Сметана — 3 ст. л.
Розпушувач — 1 ч. л.
Сіль — 1/4 ч. л.
Яблуко велике — 1 шт.
Родзинки — за бажанням
Приготування:
Розм’якшене вершкове масло збити з цукром і яйцем до пишної маси.
В окрему миску просіяти борошно, додати сіль і розпушувач.
Поступово додавати суху суміш до масляно-яєчної маси, чергуючи зі сметаною. Перемішати до однорідного тіста.
Яблуко очистити від серцевини та нарізати дрібними кубиками. За бажанням яблуко можна очистити від шкірки.
Додати яблуко в тісто. За бажанням також додати родзинки. Обережно перемішати ложкою.
Деко застелити пергаментом. Викладати тісто чайною ложкою невеликими порціями, залишаючи відстань між печивом, бо під час випікання воно трохи розпливається.
Випікати при 200°C приблизно 12–15 хвилин.
Готове печиво охолодити на решітці.
Смачного!

Немає коментарів:
Дописати коментар