Вам знадобиться:
- 2 склянки молока
- 100-130 г гіркого шоколаду
- 1/2 чайна ложка кориці
- щіпка мускатного горіха,
- щіпка кардамону
- щіпка імбиру та чилі за бажанням
- щіпка солі
- 1/4 склянки віскі (Ballantine's.)
Як готувати:
1. Молоко налити в сотейник із товстим дном. Довести до кипіння. Зменшити вогонь до мінімуму і додати прянощі із сіллю та перемішати.
2. Додати ламаний шоколад та помішуючи дочекатися повного розчинення шоколаду.
3. Влити віскі та прибрати з вогню. Перемішати і розлив по склянках подавати до столу!
За бажання можна додати маршмеллоу.

Немає коментарів:
Дописати коментар