Мандарини в сиропі - цей десерт особливо актуальний у зимовий час, коли наш організм, як ніколи вимагає вітамінів та різноманітності в їжі! І це так, адже, фрукти смачні не тільки у сирому вигляді або у вигляді компотів та соків! Цей десерт не тільки урізноманітнить ваше меню, але й може стати чудовим доповненням до святкового столу!
Вам знадобиться:
• Мандарини – 20 шт
• Цукор – 100 г
• Вода – 200 мл
• Кардамон – 6 зерен
• Ваніль – 1 паличка
• Бренді, коньяк чи ром.
Як готувати:
1. Для початку приготуйте сироп, нагріваючи воду, цукор, ваніль і кардамон на середньому вогні, поки цукор не розчиниться. Зніміть з вогню, накрийте та залиште на мінімум пару годин.
2. Очистіть мандарини, викладіть їх у банки і розлийте сироп проціджуючи через марлю, наповнюючи їх на половину, а решту залийте бренді, коньяком або ромом.
3. Залиште маринуватись на тиждень перед тим, як вживати.

Немає коментарів:
Дописати коментар